To tylko kampania …

Na spotkaniu z Julią Piterą zwolennik Jarosława Kaczyńskiego powiedział słowa, które zapadną mi w pamięci bardzo długo.

Cytat (z pamięci ;))

Ludzie! Pamiętajcie – to tylko kampania wyborcza! Ona się niedługo skończy, a my będziemy musieli ze sobą żyć!

To prawda! Bardzo dziękuję panu za słowa rozsądku. Tylko żeby inni zwolennicy Jarosława Kaczyńskiego byli tak rozsądni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *